|
Cantitate
|
Preț
|
||
|
|
|||
Nova Post si MIST.
| Brand | Grisport - Pantofi italieni pentru fiecare zi pentru orice condiții |
|---|---|
| Articol | Grisport 13705 black |
| tara marca | Italia |
| țara de origine | Italia |
| tip de încălțăminte | Черевики |
| sezon | Iarnă |
| numire | turist, În fiecare zi, pentru relaxare |
| mărimea pantofilor | 43 |
| culoare | negru |
| membrană | Da |
Модель чоловічих черевиків 13705 Nero була розроблена на основі більш ширшої підошви Vibram, що робить їх черевиками для найширшої стопи з колекції прогулянкових черевик Grisport.
Виготовлені з кращої італійської шкіри Oliatto, ці черевики поєднують в собі чудовий дизайн з найвищим рівнем комфорту.
Підошва виготовлена з TPU тришарова, що дає можливість користувачеві відчути комфорт прямо з коробки без попереднього розношування. Новий малюнок протектора підошви Vibram є ексклюзивом для Grisport і забезпечує оптимальне зчеплення з стежкою на всіх типах поверхні, а також забезпечує надійність і довговічність, якими славиться Vibram.
Манжета зі шкіри та софт-точка для захисту сухожилля додають гарантію того, що ці черевики будуть для Вас зручними протягом усього дня.