Технологія 37.5® використовує природні мінерали для створення тканин із чудовим контролем температури.
Чи працюєте ви ретельно чи відпочиваєте легко, ваша продуктивність та комфорт залежать від контролю вологості та підтримки ідеальної температури. Наша стійка технологія терморегуляції зупиняє вологу на стадії випаровування та використовує власну енергію вашого тіла, щоб допомогти вам охолонути чи зігрітися.

Терморегулюючі матеріали на основі технології 37.5 працюють, поглинаючи інфрачервону (ІЧ) енергію, що випромінюється вашим тілом природним чином, яка заряджає наші активні частинки для прискорення випаровування та видалення вологи з вашої шкіри.

Мільярди мікропор у 37,5 активних частинках значно збільшують площу поверхні волокон та інших матеріалів для видалення вологи на стадії випаровування, перш ніж ви навіть спітнієте. На відміну від вологовідвідних матеріалів, які просто розподіляють вологу, вологовідвідні тканини та матеріали з технологією 37.5 фактично видаляють її.

 

Вологовідвідні тканини просто поширюють вологу. Тканини для контролю мікроклімату з технологією 37.5 ® фактично видаляють пари вологи до того, як вони перетворюються на рідкий піт, тому ви довше залишаєтеся у своїй зоні комфорту.

Технологія 37.5 була створена професором технічних наук. фотофізичним хіміком та винахідником. У 1992 році, коли він був у Японії за стипендією JSPS, його відвезли до ванн з вулканічним піском на горі Асо. Спочатку він думав, що зможе витримати спеку лише кілька хвилин, але, закопавшись у пісок, йому стало не жарко, але комфортно. Так зручно, що він пролежав у піску цілу годину.

Він зрозумів, що комфорт виникає з балансу, балансу між припливом тепла та його втратою. Вулканічний пісок видаляв пари поту з його шкіри так швидко, що він постійно охолоджувався випарами поту.

Це був момент ясності, він зрозумів, що видалення парів поту до того, як вони перетворяться на рідкий піт, є ключем до комфорту. У той час як інші були зосереджені на поглинанні вологи - розподілі рідкого поту по тканині - він зосередився на зниженні вологості поряд зі шкірою, щоб максимізувати охолодження за рахунок випаровування. І виявилось, що за рахунок підвищення комфорту працездатність людини підвищується за рахунок зниження підвищення температури тіла. Тепер ви можете випробувати ті ж явища, що й у ванні з вулканічним піском, носячи взуття, виготовлене за технологією 37.5.

Ваша працездатність та комфорт залежать від підтримки ідеальної внутрішньої температури ~37,5°C та відносної вологості шкіри на рівні 37,5%. 37.5 Technology робить саме це. Доведено, що наші терморегулюючі тканини та матеріали допомагають підтримувати комфортну температуру ~37,5°C та вологість 37% незалежно від того, наскільки інтенсивно ви рухаєтеся.

Вологість дуже впливає на ваш рівень комфорту. Дізнайтеся, як технологія 37.5® усуває вологість з мікроклімату