Любителі активного відпочинку знають, що для тривалих походів необхідне зручне взуття.

Найкрасивіший пішохідний маршрут втратить свої переваги, якщо взуття виявиться тісним або некомфортним, не призначеним для цільового використання. Тому взуття outdoor Brütting приходить до Вас назустріч зі своїми моделями кросівок, спортивних туфель і черевиків. Особливо взуття неслизьке, зручне і з|із| вологовідштовхувальними властивостями , що забезпечує максимально можливий комфорт при носінні.

Особливо при швидкій ходьбі, наприклад, при скандинавській ходьбі, важливо, щоб у взутті не накопичувалася волога, але при цьому спортсмен був захищений від вологи зовні.

Brütting також пропонує різні різні анатомічні колодки у своїх моделях, щоб кожен міг знайти підходяще взуття для активного відпочинку.

Є виробники взуття, які наголошують на зручному взутті, а не на дизайні. Інші вважають взуття швидше за престижний предмет, в якому нозі не обов'язково мати можливість ходити комфортно і здорово. І саме бренд Brüttinger є виходом із ситуації: взуття Brüttinger відрізняється максимальним комфортом, переконливою якістю та сучасним, але непідвладним часу дизайном.

Ви вже плануєте свою наступну відпустку? Навесні, влітку, восени чи взимку – трекінгове взуття від Брютінга просто необхідне. Якщо ви хочете купити взуття EB, вам не потрібно звертати особливу увагу на те, чи водовідштовхуючі вони або виготовлені з матеріалів Tex. Ці дві властивості є основними вимогами до взуття, яке, як «Зроблено Німеччині», відповідає особливо високим стандартам. Так що сплануйте свій наступний похід у горі або на відпочинок з якісним взуттям, у тому числі Comfortex і Vibram в Brutting.

Насамперед, взуття outdoor має бути міцним і придатним для будь-яких погодних умов. Тому EB Brütting робить ставку на водовідштовхувальні матеріали, які допоможуть вам дістатися до місця призначення з сухими ногами. Ноги, як і раніше, можуть дихати, оскільки сучасні матеріали дихають і запобігають пітливості ніг навіть при більш високих температурах або на великих відстанях. Взуття EB також оснащене підошвою Vibram, що володіє кращими властивостями, що амортизують. Часи болю в спині після походів минули - ваш хребет буде вам вдячний за те, що ви носите трекінгове взуття Brutting.