культові кросівки: Scarpa Mojito

Scarpa були одними з першопрохідців на цій сцені, коли декілька років тому ринок завоював абсолютно новий вид взуття: підхідного взуття. Вони були розроблені як багатофункціональне взуття, яке спочатку було зроблене для швидкого зростання спільноти скелелазів.

Це спільнота туристів шукала зручну, але щодо міцне взуття. Всі великі виробники взуття представили ринку свої ідеї цієї концепції. Однак за всі ці роки майже ніхто з них не зміг конкурувати з цими кросівками. Причинами цього, серед іншого, були перевірена якість взуття Scarpa і досить сміливий дизайн Mojito.

Незабаром він з'явився у всіляких кольорах, і цей стиль прижився не тільки альпіністам. Зрештою, альпіністи думали, що Mojito за формою і зовнішнім виглядом настільки ідеально підходить для повсякденного життя, що вони вирішили використовувати його не тільки як відповідне взуття. Ось чому Mojito швидко перетворився в повсякденне взуття. Завдяки високоякісної підошві Vibram, Мохіто не підведе вас на будь-який пересіченій місцевості - звичайно ж, те ж саме можна сказати і на прогулянці по місту.

Потім пішли варіації кольору і матеріалів, і сьогодні Mojito входить в число найпопулярного взуття для людей будь-якого віку.